تخفیفات ویزه

جهت رضایتمندی و ایجاد اشتیاق در مشتریان محترم این مجموعه، بصورت فصلی و یا ادواری اقدام به برگزاری جشنواره های فروش،  با قیمتهای مناسب می نماید که از طریق ابزارهای ارتباط جمعی به اطلاع مشتریان گرامی رسانده خواهد شد..

اهداف و چشم انداز

بدیهی است که امروزه پیشرفت و تعالی فعالیتهای اقتصادی و در گردش نگه داشتن چرخه اقتصاد در کشور عزیزمان ، نیازمند تلاش بی وقفه در صنایع کوچک و بزرگ و واحدهای تجاری و خدماتی می باشد ، برای محقق ساختن این مهم و برای داشتن اقتصاد پویا می بایست دست به دست هم دهیم ، تا با تمام توان در مسیر اشتغال زایی ، با نگرش علمی و عملی و بالا بردن توان صنعتی در مسیر تامین نیازهای داخلی و صادرات محصولات تولیدی در زمره کشورهای صنعتی بنام دنیا قرار بگیریم. ما نیز به سهم خود بعنوان چرخه کوچکی از اقتصاد در تلاشیم تا دین خود را نسبت به کشور عزیزمان ادا کنیم .

سیاست های کاری تیم ما

ما همواره در تلاش برای ارتقاء کیفی و کمی محصولات مورد ارائه در این مجموعه هستیم، بطوری که با حفظ  ارتباط تنگاتنگ و تبادل نظر مستمر  با گروه های طراحی و تولید در خصوص دستیابی به بهترین راهکارهای بروز رسانی و ارتقاء محصولات خود می باشیم.لذا رضایتمندی مشتریان محترم ، مشوق ما در ادامه این مسیر بوده وخواهد بود.

سابقه فعالیت

این مجموعه ، فعالیت خود را از سال 1377 آغاز نموده، که طی این سالها با اتکاء به تجربه پیشکسوتان صنعت مبلمان و دکوراسیون و آگاهی از نیازهای روز مردم در این خصوص، گام های موثری در بالا بردن سطح کیفیت و طراحی و رضایتمندی مشتریان گرامی برداشته است.  فعالیت مستمر و بی وقفه همه اعضای این مجموعه ،  باعث شده مشتریان دائمی این مجموعه بتوانند با حضور در این محل بطور ادواری از آخرین محصولات روز دنیا بازدید کرده و نیازهای خود را برآورده سازند.

About us

bench

معرفی مجموعه بنچ

 (گالری نوری)

ارائه کننده محصولات چوبی و بروز ترین طرحهای روز دنیا میباشد که با همکاری برترین تولید کننده های کشور و برندهای مطرح ترکیه توانسته ایم مجموعه ای سازگار با  هر نوع سلیقه ای فراهم آوریم همچنین تنوع  مدل ها و رنگها ،  انتخاب را برا ی مشتریان عزیزمان که در پی ایجاد هارمونی و تناسب در دکوراسیون منزل و یا محل کار خود هستند بوجود آوریم .

محصولات ما شامل مبلمان خانگی و اداری از قبیل مبلمان راحتی مدرن، میز صندلی نهار خوری و میز های جلو مبل و کنار مبل ..... و محصولات اداری از قبیل میز و صندلی های مدرن مدیریتی و کارشناسی و مبلمان متناسب، برای لابی هتل ها و ساختمان ها و صندلی کنفرانس و همچنین زیباترین مجموعه های تکرار نشدنی                                                                                                                            دکوراسیون  (اکسسوری) از قبیل گل و گلدان و آینه و شمع و شمعدان و آباژور و لوازم تزئینی  که  برای محیط داخلی  و  بعضاً محیط های خارجی منزل و محل کار                                                                                                                            بسیار مناسب می باشند.          

درباره ما

بنچ (گالری نوری)

ارائه کننده انواع مبلمان مدرن و اکسسوری

آدرس : تهران، میدان رسالت، خیابان هنگام

ابتدای بلوار دلاوران،  پلاک  ۶۴۰ و 642،

تلفن تماس :  ۷۷۴۴۰۶۵۳(۰۲۱)

طرح های برتر

ساخت اسکلت فلزی